22:10:00

KONKURS 10 DNI FRENCH MANICURE 20.03 30.03

Ostatnio postanowiłam przećwiczyć klasykę. Złapałam za biały lakier i zaczęłam malować french manicure... oczywiście wyszedł okropnie. Od razu pomyślałam o Was! Nie, nie dlatego, że posądzam was o takie same beztalencie, a po to, by razem się zainspirować do odświeżenia wiecznie żywego frencza:) Przywróćmy do łask ten delikatny i piękny styl manikiuru!


KONKURS

1. Zgłoś się w komentarzu podając swój nick i wyraź chęć udziału.
2. Nie trzeba mieć bloga ani niczego obserwować, ale za udostępnienie grafiki z linkiem do konkursu daje dodatkowy punkt.
3. Zgłoszenia przyjmuję do 21.03.
4. Osoby które się zgłoszą mają 10 dni na wykonanie manikiuru francuskiego i pokazanie swojej pracy w formie zdjęcia przed-po. Im lepiej uda Ci się upiększyć paznokcie i pokazać, że jest progress, tym większe są Twoje szanse na wygraną. Pamiętaj, że kreatywnym podejściem możesz nadrobić braki w technice (całkiem trudnej zresztą:P). Nie stawiam żadnych ograniczeń - wykorzystaj farbki, lakiery, hybrydy, żele i wszystko co tylko wyda Ci się konieczne.
5. Pracę należy wysłać na mój adres mailowy bognyprogram@wp.pl. Pamiętaj, by dodać zdanie: "Wyrażam zgodę na publikację zdjęcia na blogu". Należy wysłać zdjęcia do 1 kwietnia.
6. 3 kwietnia wyniki.
5. Nagrodą jest oczywiście zestaw-niespodzianka do pielęgnacji dłoni i paznokci:)


Zapraszam więc wszystkich do udziału! Klasyka wciąż jest atrakcyjna i warto się w niej podszkolić. Nigdy nie wiadomo, kiedy ta umiejętność może Ci się przydać!

4 komentarze:

 1. Na moich paznokciach to jedynie można zrobić "odżywka manicure " :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na bloga z konkursami/rozdaniami, możesz dodać także swój konkurs ; )
  http://blogowekonkursy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się. Kiedyś trzeba się tego słynnego frencha nauczyć :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Tylko dopytam: zdjęcie "przed" to ma być nagi paznokieć, czy też bardziej i mniej koślawe wykonanie mani?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Bogny Program - skin positivity , Blogger