20:23:00

CZY ZNASZ KOSMETYCZNYCH BRACI SZAMPONU BATISTE? CO JESZCZE PRODUKUJE KONCERN VIVALIS

No właśnie, Batiste. Kultowy suchy szampon, wiele wersji zapachowych, nieźle dostępny, bardzo popularny. Jednak to nie o nim mowa - chciałam pokazać wam coś wyjątkowego. Założę się, że 99% z Was nie ma pojęcia jakie inne produkty są dostępne w ofercie koncernu pordukującego nasz ulubiony odświeżacz. Piszwędałam się po brytyjskich stronkach internetowych i znalazłam ciekawe informacje. Jesteście zainteresowani krewniakami Batiste?
allabouttink

Warto zauważyć, że Batiste to tylko brand, który podnależy pod Vivalis Ltd i został w 2011 wykupiony przez Church & Dwight Co. Inc. Zapewne dlatego nie znalazłam tej marki na oficjalnej stronie Vivalis. Tam natomiast odkryłam jeszcze 3 marki, które produkuje firma z UK. Z żadną nie miałam styczności, dopiero dziś dowiedziałam się o ich istnieniu.

1. http://www.constancecarroll.co.uk/
Constance Carroll


 zdjęcia z constancecarroll


Ponoć jest to marka z 30letnim doświadczeniem, mają w ofercie 42 różne produkty i bardzo niskie ceny. Na allego możemy zdobyć ich kosmetyki już w przedziale 3-20 złotych.
Typowa, tania marka z mało atrakcyjną szatą graficzną opakowań, niezauważalna wśród innych jej podobnych. Coś Wam wpadło w oko?

2. http://www.fadeout.com/
Fade Out
Ta linia zawiera tylko 6 produktów w tym jeden krem dla mężczyzn i jeden pod oczy. Ich cena waha się między 8-9 funtów brytyjskich - bardzo niewiele. Wyszukałam je na jakiejś brytyjskiej drogerii internetowej - jest zupełnie niedostępna dla przeciętnych urzytkowników na świecie, choć na stronie jest zapewnienie, że po osobistym kontakcie mejlowym można wyjaśnić tę kwestię. Ale chyba nie warto, jak myślicie?

3. http://www.jeromerussell.co.uk/
Jerome Russell BBlonde

Według Symphony IRI, Highlighting / Lightening & Bleaching Category, Value Sales data ending Aug 2012. jest to numer jeden wśród rozjaśniaczy.
Marka ma w ofercie tylko produkty mające rozjaśnić nasz kolor włosów. Zachwyciła mnie ich strona internetowa. Różni się od ubogich wersji z podpunktu 1 i 2 - znalazłam tam nawet zakładkę Get The Look, gdzie znajdziemy instrukcje do wykonania kilku świetnych fryzur dla różnych długości włosów: http://www.jeromerussell.co.uk/bblonde/get-the-look/archive
Zdjęcia są niestety niedokładne lub znajdziemy jedynie demostrację fryzury i opis.
Zdobyć BBlonde można na Amazon, na żadnym polskim serwisie nie są dostępne. Ceny już od 4 funtów.

Wniosek jest jeden - łatwo przeoczyć te marki ze względu na ich słabą dostępność na naszym rynku. Ciekawe tylko, czy to wielka strata - Batiste spodobał się Polkom:) Żałujecie?

7 komentarzy:

 1. Constance Carroll jak najbardziej znam, używałam ich kosmetyków w liceum :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie znalam ogolem jestem ciekawa tych suchych szamponow;]

  zapraszam do siebie http://nattalja.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ileee kosmetyków:D
  obserwuje
  http://rozaliafashion.blogspot.com/2013/12/lovelyshoes.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej! Świetny blog! Zapraszam do mnie! Mam nadzieję, że mój blog wyda ci się interesujący i będziesz go obserwować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Absolutnie tej marki nie znam, ale też specjalnie mnie nie kusi. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja mam na oku batiste :D... zobaczymy jak sie u mnei sprawdzi :)
  Wesołych świąt !

  http://lukaszmakeup.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Bogny Program - skin positivity , Blogger